Firma, której jestem właścicielem rozpoczęła swoją działalność w październiku 2011 r. jako SANIT-SYSTEM Przemysław Kowalczyk.
W lutym 2017 r. firma zmieniła nazwę na 3D PROJEKT Przemysław Kowalczyk.

Zakres działalności firmy to wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych,  kosztorysowanie robót budowlanych, elektrycznych i sanitarnych oraz projektowanie instalacji i sieci sanitarnych.  Świadczę także usługi w zakresie nadzoru budowlanego, audytów energetycznych oraz opracowywania świadectw energetycznych. 

Wszystkie usługi świadczone są zgodnie z obowiązującymi normami, przepisami i sztuką budowlaną.

Zmiany w prawie budowlanym oraz w obowiązujących normach i wytycznych branżowych, zmuszają Państwa do uważnego zgłębiania treści ustaw i przepisów, co jest bardzo czasochłonne.

Zlecając wykonawstwo, kosztorysowanie, projektowanie lub nadzór mojej firmie, oszczędzacie Państwo swój cenny czas oraz wykluczacie ryzyko związane z błędnym wykonaniem robót i związane z tym nieprzewidziane koszty.

Każdy Klient jest traktowany indywidualnie, a odpowiednio dobrane usługi, oferta i wykonanie są gwarancją satysfakcji.

 

3D PROJEKT Przemysław Kowalczyk, to firma dynamiczna, która łączy w sobie nowoczesność i zaawansowanie technologiczne z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Wysokie kwalifikacje zawodowe pozwalają oszczędzić Państwa pieniądze i mają pozytywny wpływ na skuteczność i szybkość realizacji zlecanych robót. 

 

Uwaga! 

Posiadamy uprawnienia do przeprowadzania audytów energetycznych i opracowywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków.

Ciekawostki:

Z zamiłowania jestem fotografem, co stanowi drugi filar mojej firmy. Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia moich zdjęć – link poniżej:

Strona główna